Hakkımızda

1988 den bu yana sizin desteğinizle ve sizin güveninizle hep daha iyiye, hep daha ileriye, hep daha kaliteli ürünlere ve değişen ürün çeşitlerimizle sizlere hizmet vermekten herzaman gurur duyduk. Sizlerin bize olan desteği ve güveniyle yolumuza devam ediyoruz. Uluslararası standartlara ve TSE standartlarına uygun ekipman ve yönetim sistemlerini kullanarak,bu konudaki tüm gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tanker üretimine devam etmektedir. Konusunda nitelikli ve kendisini sürekli geliştiren insan kaynaklarına sahip olan işletmemiz;kaliteyi uygun fiyatlarla sağlayarak ve sistemli çalışarak sektörde öncü kuruluş olma rolünü devam ettirmektedir. Ürettiğimiz tankerleri Türkiye ve Dünya'nın her yerine,yıllarda ve yollarda görmek,bizlere daha güzel ve daha kaliteli tankerler üretme konusunda sonsuz istek vermektedir.

 

Vizyonumuz

Dünyadaki en son teknolojiyi takip etmek, kullanmak ve gereken yeni teknolojileri geliştirerek en kısa zamanda, en iyi ürünü sağlayarak müşterilerini memnun etmek, aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir

Misyonumuz

Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerde değişiklikleri kısa sürede yapabilmek, müşterilerimizden gelen özel istek ve siparişlere çok hızlı cevap verebilmek  için parametrik yapıda bir tasarım süreci takip etmek. Böylece, hatasız tasarıma odaklanıp, üretim sürecinde sürprizlerle karşılaşmayacağımızı, zaman ve para kayıpları yaşamayacağımızı bilerek, rekabet edebilir ve karlılığı artıracak çözümler üretme azmindeyiz .